Dlaczego warto obszyć kierownicę alcantarą?

Zadbaj o swój komfort

Wygoda w czasie jazdy to kluczowy czynnik, który mocno wpływa na samopoczucie kierowcy. Może znacznie zmniejszyć zmęczenie trasą oraz dobrze wpływa na skupienie kierowcy w czasie jazdy. Szczególnie dotyczy to kierowców samochodów ciężarowych, którzy spędzają dużą część swojego życia w pojeździe. Jak i podróżników wybierających się na długie wycieczki. Jednakże również przy krótszych, codziennych przejazdach, na przykład do pracy lub do sklepów, komfort może być tak samo ważny.

Alcantara jest materiałem miękkim i przyjemnym w dotyku, co sprawia, że trzymanie kierownicy staje się wygodniejsze. Nasze ręce o wiele mniej fatygują się w porównaniu do sytuacji kiedy długotrwale chwytalibyśmy plastikowe elementy bądź też standardowe obszycie wykonane z tanich tworzyw sztucznych. Chropowata struktura alcantary zapewnia też bardziej przyczepny chwyt obręczy kierownicy. W porównaniu do skóry oraz wielu innych tworzyw i materiałów, polepszona jest również oddychalność, co redukuje potliwość rąk i tym samym monumentalnie poprawia warunki do prowadzenia pojazdu w czasie upałów.

Nasza firma - Kier Center - wykorzystuje wysokiej jakości alcantarę niemieckiej marki Hans Reinke. Można podjechać do naszej siedziby i samemu wypróbować jak bardzo alcantara wpływa na zmniejszenie dyskomfortu.

Gotowe obszyte kierownice do modelu Land Rover Range Rover z naszej oferty

Land Rover Range Rover Sport II L494
Land Rover Range Rover Sport II L494

Estetyka też ma znaczenie

Dla wielu kierujących oraz ich współpasażerów liczy się doskonały wygląd wnętrza samochodu. Kierownica obszyta alcantarą dodaje luksusu i nowoczesności naszemu pojazdowi. Ponadto, dodaje stylowi naszego wyrafinowanego charakteru, co wiąże się z eleganckością i prestiżem, dlatego wiele osób decyduje się na takie rozwiązanie aby podnieść standard oraz wartość swojego auta.

Co więcej, dobierając odpowiednie kolory alcantary i nici, możesz jeszcze bardziej spersonalizować kierownicę i poczuć się jak w domu, siedząc na miejscu kierowcy. Przykładowo, wykorzystywana przez nas alcantara marki Hans Reinke, specjalnie dostosowana do wnętrz pojazdów, posiada bogatą paletę kolorów, którą można sprawdzić między innymi w tym katalogu. Można dodatkowo dobrać odpowiednią, najbardziej nam pasującą teksturę.

Unikalność

Modyfikacja kierownicy w pojeździe to nie chleb powszedni. Na tę chwilę, niewielki odsetek właścicieli pojazdów decyduje się na stuningowanie jej. Jest to usługa dosyć niszowa. Można więc w ten sposób wyróżnić się na tle innych. Nasz samochód nabiera cech klasy premium.

Gotowe obszyte kierownice do modelu Skoda Fabia 3 z naszej oferty

Skoda Fabia III
Skoda Fabia III
Skoda Fabia III
Skoda Fabia III